HAKKIMIZDA

İstanbul’un ticaret merkezi Şişli’de faaliyet gösteren Küçük & Küçük Avukatlık Ofisi, ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, miras ve aile hukukuna ilişkin sorunlarının yanı sıra bankacılık, finans, ticaret hukuku, sigorta hukuku, yabancı yatırımlar, sözleşmeler hukuku konularında da danışmanlıktan dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedürde hukuki destek sağlamaktadır.

 

 

Küçük & Küçük Avukatlık Ofisi, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’de yapmış oldukları yatırımlarda kurumsal açıdan da danışmanlık hizmeti vererek hukuki ilişkiler kurulurken ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir.

 

 

Müvekkillerimize gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında karşılaştıkları her türlü hukuki sorunlarında en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yaygın bir yurt içi ve yurt dışı hizmet ağı oluşturmuş bulunmaktayız.

 

 

Büromuz, Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir.